Czy chcesz zamknąć formularz? Wszystkie wprowadzone dane zostaną utracone.
Zapisz formularz do późniejszej edycji
Kontynuuj edycję formularza
Wyjdź bez zapisania odpowiedzi

 

 

Co nas wyróżnia gdy szukasz fachowca?


Zleceniomat to jedyny serwis gdzie w kilka minut dokładnie wycenisz zlecenie
oraz otrzymasz ofertę cenową i kontakt do najlepszych fachowców


Jak działa zleceniomat?Wyceń swoje zlecenie

W serwisie dostępnych jest wiele kalkulatorów, z pomocą których wycenisz koszty robocizny lub materiałów. Wystarczy kilka kliknięć, a przygotujemy dla Ciebie typową wycenę zlecenia i wyślemy zapytania do fachowców z naszego serwisu. Wybierz kalkulatory szczegółowe jeśli chcesz mieć więcej opcji do wyboru lub szybkie gdy potrzebujesz orientacyjnej wyceny.


Zobacz zakres prac

Nie musisz znać tematu, który chcesz wycenić. W kalkulatorach od razu zaproponujemy najpopularniejszy zakres prac i obliczymy niezbędne ilości. Nasze propozycje możesz zmienić i dostosować do swoich indywidualnych gustów i potrzeb po przejściu do edycji szczegółów.


Poznaj ceny i oferty

Wstępną wycenę Twojego zlecenia poznasz zaraz po zakończeniu kalkulatora. W ciągu kolejnych minut na podanego maila prześlemy informację o przygotowanych dla Ciebie ofertach firm z podanej lokalizacji.

Jak to robimy?Tworzymy oferty cenowe od fachowców

Tylko w naszym serwisie oferty, które otrzymasz od fachowców zawierają ceny. Dlatego zanim skontaktujesz się z firmami możesz je porównać nie tylko pod względem opinii lecz dodatkowo pod względem cen oraz kompleksowości oferty.


Chronimy Twoją prywatność

Nie prezentujemy Twoich danych kontaktowych w serwisie. To ty decydujesz, z którym z fachowców się skontaktujesz by omówić szczegóły zlecenia oraz dostępne terminy. Kontakt do Ciebie przekażemy tylko Wykonawcy, którego ofertę wybierzesz.


Prezentujemy rzetelne opinie o fachowcach

Gdy uzgodnisz z Wykonawcą już wszystkie szczegóły potwierdź jego ofertę w naszym serwisie. Tylko wtedy będziesz mógł wystawić firmie swoją opinie. Dzięki temu, masz pewność, że prezentowane w naszym serwisie opinie są wystawiane za faktycznie zrealizowane zlecenia.


Masz pytanie?


 

 

 

Co nas wyróżnia gdy szukasz zleceń?


Zleceniomat to jedyny serwis, gdzie nie marnując czasu
Składasz profesjonalne oferty cenowe potencjalnym klientom.


Jak działa zleceniomat?Dodaj cennik ze swoją ofertą.

W serwisie przygotowaliśmy cenniki usług i materiałów dla poszczególnych branż, a także cenniki powiązane z dostępnymi kalkulatorami kosztów. Cenniki znajdziesz w poszczególnych kategoriach lub przeniesiemy cię na nie z wielu miejsc w serwisie. Gdy znajdziesz interesujący Cię cennik, dodaj znajdujące się w nim pozycje do swojej oferty. Pozycje w cenniku możesz dodawać pojedynczo lub jednym kliknięciem wszystkie na raz.
Zobacz jak utworzyć cennik


Uzupełnij swoje ceny

Dla dodanych do cennika pozycji możesz podać swoje ceny. W ten sposób zwiększysz konkurencyjność swoich ofert i szanse na otrzymanie zlecenia lub zamówienia. W tym celu kliknij w ikonę edycji i podaj oczekiwaną przez siebie cenę, zgodnie z podaną jednostką miary. Gdy trudno podać konkretną cenę, bo zależy ona od innych czynników, zaznacz parametr „Cena od” by poinformować o tym w ofercie.


Ustaw swoje darmowe konto

By korzystać z serwisu i otrzymywać informacje o zapytaniach musisz utworzyć darmowe konto. Podczas rejestracji poprosimy Cię o dane kontaktowe oraz odległość w jakiej mamy szukać dla Ciebie klientów. Po rejestracji ustaw swoje konto np.powiadomienia, swoją wizytówkę oraz rabaty dodatkowe, które naliczą się automatycznie, po przekroczeniu przez Twoją ofertę określonej kwoty.

Co robimy gdy odpoczywasz?Szukamy dla Ciebie klientów

Jeśli w naszym serwisie pojawi się zapytanie na pozycje z Twojego cennika i w rejonie w, którym prowadzisz swoją działalność, to przygotujemy i wyślemy Twoją ofertę cenową. Oferty te nie są wiążące i nie zaciągasz żadnych zobowiązań, potencjalni klienci skontaktują się z tobą by omówić szczegóły. Zlecenie lub zamówienie wymaga Twojego potwierdzenia.


Przygotowujemy Twoje Oferty

Jeśli w zapytaniu od Zleceniodawcy znajduje się pozycja, którą posiadasz w swoim cenniku przygotujemy w Twoim imieniu ofertę na jej wykonanie lub dostawę. Użyte w ofercie ceny będą zgodne z podanymi w Twoim Cenniku. Jeśli nie określiłeś swoich cen oferta złoży się w cenach katalogowych. Im więcej pozycji masz w swoim cenniku tym bardziej kompleksową ofertę złożysz i masz większą szansę na zdobycie klienta.
Korzystaj z Rabatów dodatkowych, które zwiększą Twoją konkurencyjność i naliczą się automatycznie po przekroczeniu przez ofertę określonej przez Ciebie kwoty.


Wysyłamy oferty i kontakt do Ciebie.

Nie musisz nic robić, a Twoje profesjonalne oferty cenowe wraz z kontaktem do Ciebie wyślemy potencjalnym klientom. Zaprezentujemy też galerię Twoich realizacji i opinie. Jeśli nie chcesz składać ofert automatycznych użyj funkcji Rabatów dodatkowych by ją wyłączyć. Wystarczy, że podasz kwotę (nawet 1 zł) i zaznaczysz „Blokuj AutoOfertę”, a Twoje oferty powyżej tej kwoty nie wyślą się automatycznie i będą czekać na Ciebie w Twoich zapytaniach.

 


Masz pytanie?


Szukaj
int(0)